Telefon Et +90532 258 2871 WHATSAPP İstanbul Kurye - İL KURYE 0532 258 2871

İstanbul Kurye

motorlu kurye, motor kurye, evrak paket dağıtımı

İstanbul moto kurye

Türkiye'nin bir çok illerinde bulunan kurye hizmetleri iş ve yaşam hayatımızı kolaylaştıran yoğun trafikte motosikletler ile bir yerden bir yere göndereceğiniz evrak, paket, hediyelik ürün, numune eşya, elektronik parça, hukuk büroları, turizm ve sigorta acentelerinin müşterilerine yetişmesi gerekli pasaportlarını, oto galerilerin plaka ruhsat anahtar gönderilerini, bankaların, gümrük firmaları  dolaşım belgeleri, film ve reklam ajansların, baskı merkezlerin, ozalitcilerin, günlük iş hayatında faaliyette bulunan tüm sektörlerin işletmeleri için önemli yedek parça malzemeleriniz ve daha bir çok kamu kurum ve kuruluşların günlük acil gönderilerini İstanbul avrupa yakasında ve Anadolu yakasında bulunan tüm ilçe ve semtlere verdiğimiz moto kurye hizmeti geri gelmeyen zamanınız sizde kalarak büyük bir tasarruf sağlayabilirsiniz.

Motorlu kurye

İş hayatında motor kurye ekibimiz ile sizlere harika bir hizmet sağlayan yaptığı işlerle büyük bir başarı kazanan motorlu kurye müşterilerinizle olan iş bağlantılarınızı aksatmadan planlı işlerinizi zamanında ulaşması için bizler gönderilerinizi iş işten geçmeden teslimatlarınızı yapmaktayız. Her şeyi bir vakte sıkıştırmak zor olduğundan zamanı verimli kullanmak hepimiz için önem arz ettiğininden sizlere uzman yardımcı hizmet sunmaktayız. Odaklandığınız yetişmeyen işlerde bizi tercih ettiğinizde başarınıza başarı katarak strese girmeden işleriniz daha iyi bir yolda yürüyecektir.
İş hayatında çalışanların verimliliğini ve mutluluğunu artırmak üzere verdiğimiz motorlu kurye hizmetimizi günün her saati arayabilir gönderi seçenek türleri olan normal kurye, acil, günlük dağıtım seçerek kullanabilirler.

Evrak paket dağıtımı

Şirketlerin kendini büyütmek ve tanıtmak amacıyla broşür bastırıp dağıtımı yaparak müşteri potansiyelini artırmak için bizleri tercih ederler bizler İstanbul içi ve şehir dışına kadar olan here yere dağıtılması gereken evraklarınızı isim imza karşılığı teslimatını yapmaktayız. Sadece firmaların değil diğer farklı kuruluşların siyasi partileri, yeni açılan işyerlerinin hatta şahısların düğün davetiyeleri dahil mektup türlerini adreslere zamanında teslimatlarınızı gerçekleştirmekteyiz. Motosikletli sürücülerimiz ve yaya kuryelerimizle yapacağınız evrak paket gönderimi her zaman güvenli ellerde bulunmaktadır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder