Telefon Et +90532 258 2871 WHATSAPP Hakkımızda - İL KURYE 0532 258 2871

Hakkımızda

uçak kargo, moto kurye, motorlu kurye, motor kurye, il kurye
Bugüne kadar bireysel ve kurumsal firmalara vermiş olduğumuz kurye hizmetlerimiz ile oldukça başarı göstermemizin tek sebebi işimize bağlı kalarak ve severek yaptığımızdan dolayıdır. Yaptığımız moto kurye işinin tahmin edildiğinden bizlerde sizlerde dışarıdan görüldüğü gibi zor bir iş olduğunu biliyoruz İl kurye bu tür zorluklara bahane üretmektense, evrak paket  gönderilerinizin bir an önce teslimat yapılması gereken adreslere zamanında götürülmesi için çalışmaktadır.

Hizmet verdiğimiz tüm sektörlerin çalışma saati ne olursa olsun iş akışınızın aksamaması için gece gündüz sizlere tüm ekiplerimiz ile yardımcı olmaktayız. Zamanın sizler ve bizler için ne kadar değerli olduğunu bildiğimiz için süreklilik prensibi ile çalışan motosikletli sürücülerimiz her türlü dışarıdaki hava şartlarında dahi planlı çalışmalarınızı aksatmadan hizmet vermektedir. Gelişen teknoloji, ile birlikte yazılı dökümanlarınızı göndermenin yollarını ararken gerekli durumlarda elden teslimat yapılması gerekli evraklarınız için tek çözüm olan il kurye servisimizi kullanarak'ta yapabilirsiniz.

İl Kurye'nin sunmakta olduğu motorlu kurye hizmetleri trafik sorunu olan illerde eğitimli, deneyimli motosikletli sürücülerimiz ile sizlerin müşterilerinize yetiştirmeye çalıştığınız teslimatlarınızı bizler sizin adınıza vakit kaybetmeden adrese teslim etmekteyiz.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder